Pomiń zawartość →

„NA TRUDNY CZAS KOWIDOWSKI ZABAWI NAS MUZYKA WŁOSKA”

WSPANIAŁA UCZTA MUZYCZNA.

Gmina Lubrza, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Lubrzy, Samorządowy Zakład Budżetowy w Lubrzy – serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Lubrza na koncert
3 października w sobotę o godz.16:00 pod czołgiem w Lubrzy.

WSTĘP WOLNY
Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa i zachowaniu dystansu społecznego nie mniej niż 1,5-metra od innych osób.

Miejsca siedzące zapewnione.

Prosimy o zabranie koca i parasolki (tak na wszelki wypadek)

Zapraszamy na koncert międzynarodowego trio, w którym miesza się włoska energia z polską wirtuozerią. Duet Espresso Doppio to kolektyw muzyczny wywodzący się z centralnych i południowych Włoch- Luigi Leoni oraz Giuseppe Antonacci .

Koncert będzie obfitował w repertuar nawiązujący do piosenek ze słonecznej Italii, energetycznej Hiszpani oraz sensualnej Kuby. Nie zabraknie Swingu oraz jazz’owego zacięcia, wszystko to okraszone wspaniałymi anegdotami i gawędą w wykonaniu Michała Hadasika.

LINKI
Fanpage Espresso Doppio: https://www.facebook.com/espressodoppiofficial/
Scena pod Regałem: https://www.facebook.com/Scenapodregalem/

Michal Hadasik & friends: https://www.facebook.com/Michał-Hadasik-Friends-196121813931761/

LINKI DO FILMIKÓW:
Dachy Wrocławia: https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FkuO89Ub66bg%3Ffbclid%3DIwAR1JiV_oph22x3aAStShUYkw-sXqdVN4SYxollam7aEKeDPZJAhhEvDXDnA&h=AT3OCfs0mBlnITZCVMq8b8wfdPyippn_ovqv2bSDVMfn1VCmWnKKV-vkszvEwo51Wh23g0ksIBrdPIOpFFnnu4AjcgPMYxjBJkqPha03ajZOamYQjdypWGj92nxmHXxo_1mqZ6VqYGPvxVqFsPWO

Opublikowano w Aktualności