Marysia z Wrocławia i Oliwia ze Szczecina przyjechały na wakacje do dziadków. Dzisiaj do Biblioteki przyszły w odwiedziny z babciami. Serca nam się radują🙃
SkomentujGminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Lubrzy Posty
Pani Wiesia Bałaban- znana miłośniczka przyrody i wytrawny piechur przysłała nam piękne i interesujące zdjęcia. Dziękujemy
SkomentujZapraszamy 1 lipca 2022 (piątek) w godz. od 10:00 do 12:00. Upał nam nie straszny. Zabawy dostosujemy do możliwości dzieci i warunków pogodowych pod czujnym…
SkomentujDzisiejsze spotkanie poświęcone było książce opartej na faktach. Historia dzieje się we Wleniu (Dolny Śląsk). Jest to opowieść o tragedii …….. Książka jest kontrowersyjna i…
Skomentuj




