Pomiń zawartość →

Lubuskie wawrzyny 2022!

Z wielką przyjemnością informujemy, że zgłoszona przez Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Lubrzy do nagrody Lubuskich Wawrzynów Literackich w kategorii poezja Jadwiga Urszula Filistowicz z książka Myśli otulone w Plebiscycie online Nagroda Czytelników zajęła 4 miejsce na prawie 50 biorących w udział publikacji.🥳

Serdecznie gratulujemy!🥳👏🏆

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głosy na Panią Jadwigę.

Miałam przyjemność towarzyszyć Pani Jadwidze w tak wspaniałej uroczystości zorganizowanej przez Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze.

Po ceremonii odbył się bankiet, który był okazją do rozmów z ciekawymi ludźmi, między innymi: Jerzy Bralczyk – polski językoznawca, profesor nauk humanistycznych, polonista, Michał Jerzy Ogórek – polski dziennikarz, felietonista, prezenter telewizyjny, satyryk i krytyk filmowy, Zofia Mąkosa, autorka książek z małżonkiem- Pani Zofia gościła u nas na spotkaniu autorskim ( niestety, nie zrobiliśmy wspólnego zdjęcia🥲), Maria Szafran- pisarka zamieszkała w Świebodzinie, która zdobyła nagrodę za całokształt twórczości, gratulujemy!👏( była w naszej Bibliotece na spotkaniu. autorskim).

Małgorzata Sułkowska

Opublikowano w Aktualności