Pomiń zawartość →

Dzień Mamy w Gminie Lubrza

W dniu 21 maja 2022r. Wójt Gminy Lubrza Ryszard Skonieczek, Przewodniczący Rady Gminy Lubrza Piotr Kaczkowski i Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Lubrzy zaprosili Panie na uroczystość z okazji Dnia Mamy.

Spotkaliśmy się, aby podziękować wszystkim mamom za ich serce, za to że są z nami w każdym dniu naszego życia – w tym dobrym ale i w tym złym. ❤️❤️Uroczystość była wyjątkowa ze względu na obecność mam z Ukrainy, które mieszkają tymczasowo w Gminie Lubrza .Świętowaliśmy w sali widowiskowej w budynku Urzędu Gminy w Lubrzy.

Tegoroczne Święto rozpoczęło się uroczystym powitaniem i złożeniem życzeń wszystkim mamom przez Wójta Gminy Lubrza Pana Ryszarda Skonieczka.

Kwiaty wręczał Paniom przy wejściu na uroczystość Krystian Galimski.

Oprócz przybyłych mam-mieszkanek Gminy Lubrza, swoją obecnością zaszczycili nas: Sekretarz Gminy Lubrza Pani Katarzyna Przewłocka, Dyrektor i Wicedyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubrzy: Panie Katarzyna Doligalska i Lucyna Kucała, Pani Kamila Ognista -Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubrzy,Agnieszka Ambrożak- Wiceprzewodnicząca Rady Gminy,Krystyna Maczalska -Dyrektor Niepublicznej Szkoły i Przedszkola w Mostkach. Imprezę uświetniły występem dzieci z warsztatów teatralnych przy Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece w Lubrzy pod opieką Pani Moniki Kosidło.Piękny koncert dali muzycy z Teatru w Gorzowie Wlkp, Marek Zalewski i Marek Kiona. Panowie rozbawili uczestników spotkania i na twarzach pojawiły się uśmiechy. Po części artystycznej przyszedł czas na słodki poczęstunek, pyszne ciasta i kawę.Dzięki uprzejmości sponsora „Fabryka okuć meblowych Kordel” z Nowej Soli mogliśmy wręczyć kwiaty wszystkim obecnym mamom i częściowo przygotować słodki poczęstunek

Opublikowano w Aktualności