Dzisiaj kolejny dzień odwiedzin w naszej bibliotece, było 14 osób. Między innymi, Pani Bożenka, Państwo Cejko z Łucją. Tata Łucji rano z dziećmi na spotkaniu…
SkomentujKategoria: Aktualności
Rodzice i opiekunowie.❤🫶❤ Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dzisiaj znaleźli czas i przyprowadzili nasze słoneczka na spotkanie z klaunem.
SkomentujKażde dziecko otrzymało zwierzątko z balonów i watę cukrową, na zakończenie była zabawa z bańkami.
SkomentujAtrakcji było tak dużo, że fotorelację przedstawiamy w 3 postach. Była energia i moc a nasi milusińscy pięknie współpracowali i chyba lekko się zmęczyli. Dziękujemy…
Skomentuj




