Dzisiaj po raz pierwszy odwiedził nas malutki Franio Cejko. Rodzice i siostra Frania-Łucja to nasi wierni czytelnicy.
Skomentuj
uglubrza
Dzisiaj po raz pierwszy odwiedził nas malutki Franio Cejko. Rodzice i siostra Frania-Łucja to nasi wierni czytelnicy.
SkomentujBardzo miłe jest to, że odwiedzają nas byli uczniowie szkoły podstawowej, dzielą się z nami swoimi wrażeniami: nowe szkoły, nowi znajomi. Dziękujemy Szymon. Zapraszamy i…
SkomentujPan Piotr z nenufarem w ręku? W bibliotece 12 osób- dzieje się u nas!
Skomentuj