Nagrodę odebrał Kuba Łaciak w imieniu mamy, Pani Dominiki .Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w naszym konkursie. Prezentujemy konkursowe zdjęcie.
SkomentujKategoria: Aktualności
Nagrodę odebrała Pani Anna Golecka z córeczką.Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w naszym konkursie. Prezentujemy konkursowe zdjęcie.
SkomentujNagrodę odebrała Pani Rozalia Sawicka z córeczką.Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w naszym konkursie. Prezentujemy konkursowe zdjęcie.
SkomentujNagrodę odebrała Pani Karolina z synem.Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w naszym konkursie. Prezentujemy konkursowe zdjęcie.
Skomentuj




