Popołudnie jak co dzień: zajęcia dla dzieci- dzisiaj plastyczne, Główna księgowa Bogumiła w pracy, Pani Ula i Bożenka dbają o czystość, Pani Paulina w bibliotece,…
SkomentujKategoria: Aktualności
Podczas zajęć dzieci wyszywały igłą i wełną mandale.
SkomentujNagrodę odebrała Pani Elżbieta Pietrzak z córką Igą. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w naszym konkursie. Prezentujemy konkursowe zdjęcie.
SkomentujNagrodę odebrała Pani Dorota Olenowicz z synem Krzysiem. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w naszym konkursie. Prezentujemy konkursowe zdjęcie.
Skomentuj




